kuchynedusek.cz

FAQ

Často kladené otázky našimi zákazníky

Často kladené otázky týkající se návrhů a renovací kuchyní. 

Dodací lhůta

4-8 týdnů

Reklamace

Co nejdříve

Před setkáním

 Všechny konzultační schůzky jsou zdarma.

 Přesnou cenu Vám sdělíme současně s návrhem kuchyně.

Návrh kuchyně je zdarma. Interiérové studie dle dohody.

Na první schůzku je vhodné si připravit základní plánek ( může být nakreslen i „od ruky“) s rozměry místnosti, pozice oken a dveří, otvoru pro digestoř, přívodu vody, odpadu.

Po podpisu smlouvy připravíme zdarma přesné rozměrové schéma pro připojení všech spotřebičů, dřezu, baterie, osvětlení.

Zajistíme Vám kompletní úpravu instalací nutnou pro novou kuchyň.

Oproti konkurenci vynikáme hlavně osobním a příjemným přístupem. Další výhodou jsou velmi příjemné ceny kuchyní, jelikož vlastníme kompletní výrobní technologii. Neomezené rozměry kuchyní, přizpůsobené Vašemu prostoru.

Váš projekt kuchyně je uložen v našich systémech. Kuchyň můžeme kdykoliv rozšířit.

Ano, službu nazýváme „Kuchyňské studio u Vás doma“ . Můžeme Vás navštívit, kdy rovnou kuchyň zaměříme, navrhneme optimální řešení do Vašeho prostoru, ukážeme vzorky dekorů, připravíme instalační schémata pro řemesla. Tato služba je zpoplatněna vratnou zálohou.

Po podpisu smlouvy

Výroba kuchyně trvá ve většině případů 4-8.týdnů od zaměření kuchyně/podpisu smlouvy. Vždy záleží na konkrétní kuchyni a zvolených materiálů, složitosti kuchyně.

Záruku na kovaní je doživotní. Na plošné dílce dva roky.

Po podpisu smlouvy provedeme zaměření prostoru kuchyně, kontrolu návrhu, zadání do výroby, montáž kuchyně, předání kuchyně.

Kuchyně

Kuchyně jsou na míru a to doslova. Kuchyně přizpůsobíme Vašemu prostoru. Při navrhování kuchyně vycházíme z dispozice prostoru, důležitý  parametr je i výška postavy zákazníka (aby nebolela záda). Dále můžeme přizpůsobit výšky šuplíků(zásuvek) Vašim hrncům, kuchyňským přístrojům, pak je to teprve kuchyně na zakázku / nejlepší kuchyně na míru.

Výroba kuchyní na míru je zajištěna od prvního kroku. Kuchyně vyrábíme v Prosenické Lhotě u Sedlčan. Jedná se tedy o české kuchyně na míru. Rádi Vás provedeme výrobou.

Nábytkové korpusy vždy vyrábíme z 18mm lamina, od českých a německých výrobců. Nikdy nebudeme vyrábět korpusy z 16mm lamina.

Ano, dodáváme kuchyně v lakovaném provedení. Lak je většinou tvořen 8x a více vrstvami. Nejoblíbenějšími sestavami jsou bílé kuchyně na míru, s kombinací dřevo dekoru. Možnost je lakování v matném i lesklém povrchu. Výběr je z více než 1000 odstínů, rádi Vám i připravíme vzorek vybraného odstínů.

Ano, jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní.  

Dodáváme kuchyně po celé České republice.

Již při první schůzce používáme konfigurátor kuchyně / 3D grafický program. Přímo před Vám návrh kreslíme, rovnou se návrh odladí dle Vašich představ.

Ostatní dotazy

Rozhodně doporučujeme varné desky/digestoře od německého výrobce BORA. Varné desky Vám rádi předvedeme, všechny modely máme plně funkční. Dále doporučujeme spotřebiče AEG, Electrolux, Siemens, Bosch.  

Nejoblíbenější jsou moderní kuchyně v bílém provedení s kombinací dřevin.

Kuchyně je možné osadit pracovní deskou z laminátu, kompaktu, technického kamene, přírodního kamene, keramiky, skla, masivní desky (dub, buk), Technistonu, Dekstonu, Lapitec, Neolith, Dekton, Cosentino, Silestone.

Chceme mít vždy spokojeného zákazníka, proto lze i změny řešit v průběhu realizace. Vždy záleží na vzájemné dohodě.

Všechny používané materiály jsou velmi kvalitní, od českých, německých, rakouských výrobců. Kování používáme od značek Blum, Hettich.

Vnitřní uspořádání kuchyní upravíme dle Vašich požadavků a to po 1mm. Kuchyně jsem schopni vyrobit dle požadavků zákazníka a pojmy „kuchyně na míru“ , „kuchyně na zákázku“, u nás nabývají opravdu na významu.