kuchynedusek.cz

Návrhy kuchyní

Začněte s námi cestu k dokonalé kuchyni...

Zde je několik návrhových tipů pro kuchyně na míru, které můžete zvážit:

  1. Vytvořte si seznam priorit: Nejprve si udělejte představu o svých potřebách a preferencích. Zvažte počet osob, které budou kuchyni využívat, požadovaný prostor pro úložné skříňky, pracovní plochy a spotřebiče. Ujasnění priorit vám pomůže vytvořit efektivní a funkční kuchyni.

  2. Měření prostoru: Před tím, než začnete navrhovat kuchyň na míru, důkladně změřte prostor, ve kterém bude umístěna. Zaznamenejte si rozměry stěn, oken, dveří a dalších výrazných prvků. To vám pomůže při plánování a maximalizaci využití prostoru.

  3. Skříňky a úložný prostor: Kuchyňské skříňky na míru jsou jedním z hlavních prvků kuchyně. Zvažte jejich velikost, uspořádání a materiály. Rozhodněte se, zda chcete otevřené police nebo uzavřené skříňky a zda preferujete moderní nebo tradiční vzhled.

  4. Pracovní plocha: Věnujte pozornost dostatečnému množství pracovní plochy. Zvažte materiál, který bude odolný vůči poškrábání a snadno se udržovat.

  5. Spotřebiče: Zvažte, jaké spotřebiče chcete v kuchyni umístit. Myslete na jejich velikost, umístění a funkčnost. Uvažujte o vestavěných spotřebičích, abyste dosáhli jednotného vzhledu.

  6. Osvětlení: Správné osvětlení je klíčové pro funkčnost kuchyně. Zvažte kombinaci přímého osvětlení nad pracovní plochou, osvětlení pod skříňkami pro vytvoření atmosféry a dostatečné osvětlení nad jídelním stolem.

  7. Barvy a materiály: Vyberte barvy a materiály, které odpovídají vašemu vkusu a stylu. Zvažte kombinaci dřeva, skla, kovu a jiných materiálů pro vytvoření atraktivního vzhledu.

  8. Konzultace s odborníkem!

Grafické návrhy kuchyní na míru

Vyberte si typ návrhu

Jedná se o situaci, kdy navrhneme kuchyň ve 3D programu rovnou před zákazníkem. Návrh je zdarma.
Návrhy vytváříme v realistické podobě ve vysoké kvalitě. Návrh obsahuje i odkazy na doplňky použité v návrhu. Cena: Dle rozsahu a složitosti.
0
roky záruky
na kování doživotně

ZÍSKEJTE ZDARMA NABÍDKU

Naplánujte si bezplatnou konzultaci s designérem