O nás

Kuchyně DušekFirma Kuchyně Dušek je rodinná firma s tradicí již 25let.

Firmu Truhlářství Dušek založili v roce 1. květen 1990, Václav Dušek st. a Vladimíra Dušková  (IČO:11297271 ) ,

 

Od počátku jsme se zabývali kompletní truhlářskou výrobou. Z původní malé truhlářské dílny, jsme se začali rozrůstat jak výrobní plochou, tak i technologii. Jelikož jsme se do roku 2000 zabývali kompletní truhlářskou výrobou, výrobou oken, dveří, nábytku, schodišť, atd., došli jsme k názoru, že vše vyrábět nelze. Proto jsme se rozhodli specializovat na výrobu kuchyní, vestavěných skříní, a nábytku jako takového. Proto jsme se rozhodli 5. duben 2001 založit firmu Kuchyně Dušek – Václav Dušek ml. ( IČO:70702861).

 

Velké výrobní a skladovací prostory

Nyní máme k dispozici cca 1200m2 výrobních, skladovacích prostor. Výroba splňuje ty nejnáročnější parametry na dodržení kvality. Stále se výrobu rozvíjíme jak softwarový, tak technologickým směrem.  Nadále budeme firmu rozšiřovat a udržovat přední pozice lokálního výrobce nábytku. Věříme, že budete nadále s našimi výrobky maximálně spokojeni a oceníte osobní přístup ke každé zakázce.

 

 


Prezentační prostory

Výrobna, sklady a prezentační prostory Kuchyně Dušek

Výrobní prostory

Kuchyně Dušek

+420 775 119 118
Návrh kuchyně ZDARMA

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači. | Venkovní vířivka pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |