Výsuvy - šuplíky

HETTICH

Prvotřídní zásuvkové systémy pro každou kuchyň


ArciTech a InnoTech – dva systémy, jeden cíl: na základě platformy vytvořit ojedinělé a nákladově efektivní řešení. Nabízí jedinečně hladký chod a mimořádnou stabilitu, inovativní systém ArciTech nastavuje nové mantinely v zásuvkách. InnoTech naproti tomu poukazuje na osvědčenou kvalitu, vysokou funkčnost jakož i na výborně řešené vnitřní vybavení zásuvek.

 

 

Blum

TANDEMBOX, osvědčený Box systém z kovu, skýtá nejrozmanitější možnosti designu. Můžete si vybrat ze 3 různých linií sortimentu. TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro a TANDEMBOX plus. Všechny 3 výrobkové řady představují velice široké spektrum využití: od standardních řešení až po speciální využití.

 

FOTOGALERIE VÝSUVŮ A ŠUPLÍKU HETTICH A BLUM

Výrobní prostory

Kuchyně Dušek

+420 775 119 118
Návrh kuchyně ZDARMA

Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.