Závěsy - panty Hettich a Blum

Vše se točí kolem závěsů

Řadíme se mezi výrobce těch nejkvalitnějších kuchyní, proto nebereme výběr kování na lehkou váhu. Dvířka osazujeme závěsy od osvědčených firem Blum a Hettich. Firmy Blum a Hettich jsou špičky ve výrobě kování. Kuchyně Dušek - Prosenická Lhota, vždy osazuje korpusy kováním s tlumením. Neděláme žádné kompromisy v kvalitě, proto závěsy od jiných firem nemontujeme.

 

HETTICH

Inovativní a bezpečné kování s louhou životností. Nejvyšší kvalita, promyšlené možnosti montáže a seřízení. Vyšší komfort s otevíráním push to open a s tlumením integrovaným do závěsu Sensys pro tichí zavírání.

 

   

Blum

CLIP top BLUMOTION v sobě soustřeďuje inovativní techniku, na mezinárodní úrovni oveněný design a komfort pohybu, vše ukryté v co nejmenším prostoru - protože BLUMOTION je již integrován v misce závěsu

 

   Video

 

FOTOGALERIE PANTŮ A ZÁVĚSŮ HETTICH A BLUM

Výrobní prostory

Kuchyně Dušek

+420 775 119 118
Návrh kuchyně ZDARMA

Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.