Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně může vyrobit v několika provedení, jsme schopni vyrobit kuchyň v klasickém rustikálním stylu, ve stylu Provence nebo různé kobinace.

 

Klid a bezpečí domova z kuchyně na míru

Z takto vyrobené kuchyni na míru  by měl vždy vyzařovat klid a bezpečí domova, do kterého se rádi vracíte. Navrhnout a zrealizovat takovou kuchyň, která splní tyto nároky vyžaduje zkušenosti a zázemí kvalitní výroby.

 

100% jen ve spolupráci s vámi

Ale pouze naše nápady a návrhy, takovou kuchyň nenavrhneme. Je jistě nutná i Vaší spolupráce v řešení detailů, které učiní z kuchyně právě tu Vaší neopakovatelnou kuchyň s jedinečnými nápady a designem. Vždyť taková kuchyň nestárne, ale stále získává na citové hodnotě. Nechte se inspirovat našemi realizacemi u zákazníků. 

FOTOGALERIE RUSTIKÁLNÍCH KUCHYNÍ

Výrobní prostory

Kuchyně Dušek

+420 775 119 118
Návrh kuchyně ZDARMA

Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.