Výroba zakázkových kuchyní na míru

Kuchyně na míru, to je naše specializace.

Zakládáme si na tom, aby výroba kuchyní byla opravdu výrobou kuchyní na zakázku. Ostatní výrobci či prodejci tvrdí, že umí dodat plánovanou, či kuchyň na míru. Ovšem výsledek je jiný. Vyplnění prostoru do požadovaného rozměru je řešeno různými pruhy, doměrky či nesmyslnými mezarami.

U nás se s takovými problémi nesetkáte, vyrobíme vždy originální kuchyň do Vašeho prostoru. Skříňku vyrobíme po 1mm, není problém vyrobit skříňku o šířce 62,1cm. Jestli jste osoba vyššího vzrůstu, není problém vyrobit kuchyň s výškou pracovní desky např.96cm. Vše při zachování 10cm vysokého soklu, tudíž Vám zvětšíme objem šuplíků i vnitřní prostor.

 

Pro kuchyně na míru platí jedna důležitá věc – jsou vyrobeny s ohledem na váš vlastní vkus a styl. Přesto však existují pravidla, kterými by se výroba každé kuchyňské linky na zakázku měla řídit. Kvalitu kuchyně totiž víc než vzhled určuje její funkčnost a materiály, ze kterých je vyrobena.

 
MOderní lakovaná kuhcyně na zakázku

Výrobní prostory

Kuchyně Dušek

+420 775 119 118
Návrh kuchyně ZDARMA

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači. | Venkovní vířivka pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. | Skenování diapozitivů, Skenování negativů |